Pobierz e-book: "Zawód: Korepetytor - Kompendium wiedzy”. Kliknij tutaj!

Serwis ogłoszeniowy e-korepetycje.net

41% rabatu na ponad 20 000 tytułów
Łukasz Bury

Łukasz Bury ŁÓDŹ (RETKINIA) / ONLINE


(7 ogłoszeń)
 • Opinie: 72 opinie
 • Telefon(Pokaż)Skype
 • Obszary działania:
  • Łódź (Retkinia)
  • Warszawa (ONLINE)
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
 • Łukasz Bury ŁÓDŹ (RETKINIA) / ONLINE
  Popiełuszki 37B/19
  94-053 Łódź

 • Ostatnia aktywność: wczoraj

Udzielę korepetycji z matematyki

35 - 100 zł60 minut
Opinie: 72Ocena: 5.0/5

NIE PRZEGAP! PROFESJONALNE korepetycje z matematyki na KAŻDYM POZIOMIE w sympatycznej atmosferze!
Nauczę każdego, nawet najbardziej oporne osoby!

Mi też mówili, że nie umiem matematyki, a teraz mam magistra!
Nikt nigdy nie potrafił Cię nauczyć? Zapraszam do mnie i z miejsca to zmienimy!

Spotkania osobiste możliwe są w ŁODZI, ale pomagam także przez internet (Skype + wirtualna tablica).

Cena tradycyjnych korepetycji zależy od ilości uczniów na zajęciach:
75zł/h – PROMOCJA – zajęcia indywidualne od wtorku do czwartku w godzinach 8:00-12:30
90zł/h – zajęcia indywidualne, terminy nie objęte promocją
50zł/h – 2 os.
40zł/h – 3 os.
35zł/h – 4 os.

Cena za korepetycje przez internet:
85zł/h – PROMOCJA – zajęcia od wtorku do czwartku w godzinach 8:00-12:30
100zł/h – terminy nie objęte promocją

Jestem korepetytorem od 12 lat, w tym czasie miałem ponad 800 zadowolonych klientów. Mam dużo cierpliwości oraz umiejętność przekazywania wiedzy. Przede wszystkim skupiam się na efekcie i celu jaki chcemy razem osiągnąć – do każdego ucznia podchodzę bardzo indywidualnie i stosuję różne metody nauki w zależności od potrzeb. Moją specjalnością jest nauczanie uczniów szkół średnich oraz studentów, jednak coraz częściej pomagam również gimnazjalistom oraz uczniom ostatnich klas szkoły podstawowej.

Z powodzeniem przygotowuję do klasówek, matury (polskiej – zarówno poziom podstawowy jak i rozszerzony; międzynarodowej IB – poziomy Mathematical Studies SL, Mathematics SL oraz Mathematics HL) i egzaminów. Pomagam także nadrobić grubsze zaległości oraz przygotowuję do konkursów i olimpiad (np. Kangur Matematyczny, Alfik).

RODZICU!
Jeżeli chcesz zainwestować w rozwój swojego dziecka, zastanów się czy warto eksperymentować z przypadkowym korepetytorem bez referencji. Sam tytuł przed nazwiskiem lub to, że ktoś od lat uczy w szkole niestety nie zawsze wystarczy. Często słyszę od uczniów, że podczas 2 godzin ze mną nauczyli się więcej, niż przez miesiąc współpracy z poprzednim nauczycielem. Wynika to z intensywnej formy zajęć, na której uczeń cały czas jest aktywny.

Preferuję spotkania u siebie na Retkini.

Uczę w godzinach 8.00 – 18.30, więc zwykle nie ma problemu z dostosowaniem terminu do potrzeb ucznia.

W przypadku pytań proszę dzwonić: 880 49 44 99 (jeżeli nie odbieram to oddzwonię) lub pisać na maila:
b u r y l u k @ g m a i l . c o m (bez spacji)

Zadzwoń, napisz, przetestuj mnie i zobaczysz, że wkrótce matematyka to będzie Twój ulubiony przedmiot. Nie jestem kolejnym nudnym nauczycielem – nie mam zamiaru zanudzić Cię na śmierć! Moje lekcje są prowadzone z luzem i uśmiechem, ale zarazem z niezwykle potrzebną w matematyce solidnością. To właśnie dzięki umiejętności połączenia tych cech jestem tak skuteczny!

Zapraszam uczniów wszystkich szkół bez wyjątków. Nie przeraża mnie program matematyki ani w I LO, ani w liceum Politechniki Łódzkiej! Mile widziani są także uczniowie przygotowujący się do International Baccalaureate (matura międzynarodowa).

W skrócie:

 • 12 lat doświadczenia
 • ponad 800 zadowolonych klientów
 • możliwość uczenia się zarówno rano, jak i późnym popołudniem – to moja praca, a nie "uczę po pracy"
 • wyższe wykształcenie
 • liczne referencje (część poniżej)
 • sympatyczna atmosfera na zajęciach
 • jestem pasjonatem matematyki, a nie nauczycielem z przymusu – robię to co lubię!

Nie czekaj!
Zadzwoń teraz i umów się na prawdopodobnie najefektywniejsze korepetycje z matematyki w Łodzi!

Najnowsze opinie na temat korepetytora

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.


 1. Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Sylwia29 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pan Łukasz jest cierpliwy i tłumaczy w przejrzysty sposób, jednocześnie dając uczniowi szanse na samodzielne zastanowienie się i kombinowanie nad zadaniem. Ogromnym plusem jest również szeroki zakres egzaminów, do których pan Łukasz jest w stanie przygotować. Mnie przygotował do matury międzynarodowej, a w Łodzi nie ma wielu korepetytorów zaznajomionych z owym egzaminem. Bardzo polecam!

 • Malwina27 kwietnia 2017Ocena: 5/5

  Pan Łukasz ma bardzo profesjonalne podejscie do zajęć, potrafi bardzo dobrze tłumaczyć i jest cierpliwy. Na lekcji panuje sympatyczna atmosfera. Polecam!

 • Ania25 marca 2017Ocena: 5/5

  W klasie maturalnej w listopadzie – po pierwszej maturze próbnej – zorientowałam się, że wynik jest bardzo kiepski, spodziewałam się lepszego... Od listopada przetestowałam (nie przesadzam) 15-stu korepetytorów, aż w końcu znalazłam korepetycje idealne dla mnie – teraz żałuję, że tak późno...
  Pan Łukasz jest profesjonalistą. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, można bez stresu zapytać o najbardziej błahe rzeczy, które zostaną wytłumaczone w prosty i przystępny sposób, bo jeżeli jeden nie pomoże w zrozumieniu to pan Łukasz tłumaczy to innym sposobem, tak żeby uczeń na każdym poziomie zrozumiał i nigdy panu Łuaszowi nie brakuje cierpliwości, czego o poprzednich korepetytorach powiedzieć nie mogę... Ogromnym plusem jest, że pan Łukasz potrafi rozwiązać każde zadanie, z którym się do Niego zwrócę. Dzięki temu czas zajęć jest wykorzystany w 100%. Naprawdę podczas zajęć jeszcze nie było sutuacji, gdzie nie wiedział jak podejść do zadania, co w przypadku poprzedników niestety było częstym zjawiskiem... Dlatego tu ogromny plus!!!!
  Moje zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny, podczas których naprawdę można przerobić czasem cały dział od podszewki albo doszlifować braki – wszystko jest dostosowane do potrzeb ucznia.
  Przed korepetycjami u pana Łukasza panicznie bałam się nadchodzącej matury i moich dużych braków, ale dzięki temu, że jest profesjonalnym korepetytorem i zna wymagania maturalne to wiem, że skupiamy się na tym, co najważniejsze. Dzięki zajęciom uważam, że matematykę naprawdę można rozumieć i polubić, ale trzeba trafić na właściwego nauczyciela. Ja znalazłam i polecam wszystkim!!!

 • Tymek18 marca 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry i cierpliwy korepetytor. Bardzo dobrze wyjasnia zadania ktorych nie rozumiem. Polecam!

 • Klaudia19 lutego 2017Ocena: 5/5

  Bardzo dobry korepetytor, dokladnie wyjasnil mi wszystkie zagadnienia z ktorymi mialam problem na zaliczenie egzaminu. Duzo cierpliwosci mimo moich pytan milion razy o to samo. Bardzo polecam!

Napisz do użytkownika

Użytkownik wyraził zgodę na przesyłanie ofert pracy.